Mapa w trakcie otwierania

Co oferuje rabotaj.pl?

Zastanawiasz się nad dołączeniem do nas? Zapoznaj się z krótkim opisem naszych możliwości, a na pewno do nas dołączysz.

ZASIĘG
Współpracujemy między innymi z największymi grupami na portalach społecznościowych zrzeszającymi specjalistów w swoich dziedzinach co skutkuje dotarciem do ponad 150 000 użytkowników.

BRAK OPŁAT
Korzystanie z usług i możliwości rabotaj.pl jest całkowicie bezpłatne, zarówno dla firm zlecających pracę jak również dla osób jej poszukujących. Nie pobieramy żadnych opłat.

REKLAMA
Nie musisz promować swojego ogłoszenia, my zrobimy to za Ciebie. Reklamujemy rabotaj.pl, a tym samym Twoje ogłoszenia co skutkuje szybkim znalezieniem odpowiedniego kandydata.

ZAUFANIE
Wszelkie dane podane podczas rejestracji nie są i nie będą przetwarzane. Wiadomości pomiędzy Zleceniodawcą, a Zleceniobiorcą są poufne. Twoje CV lub inne informacje są bezpieczne.

WSZECHSTRONNOŚC
Dzięki rabotaj.pl możesz otrzymywać odpowiedzi na oferty bezpośrednio na swojego maila, w wiadomościach na stronie lub komunikator.

NOWOCZESNOŚĆ
rabotaj.pl jest nowoczesnym portalem z responsywną formą dającą użytkownikom dostęp na wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu. Jesteśmy z Tobą wszędzie.

Pierwszy w Polsce portal ofert pracy dla specjalistów z Ukrainy

Pracodawco! Dodaj darmowe ogłoszenie o pracę i zdobądź wykwalifikowanego pracownika z Ukrainy.

Kontakt

Serwis ofert pracy: rabotaj.pl
praca@rabotaj.pl
www.rabotaj.pl

Tłumaczenie na język Ukraiński:
OLHA KOROBCHUK

Підпишись на наші оновлення